Kodėl verta dirbti SWA?

Nors dalyvavimas SWA programoje suteikia puikią galimybę užsidirbti, dauguma dalyvių tvirtina, kad pinigai nebuvo svarbiausia priežastis renkantis programą. Dalyviai labiausiai vertino įgytą patirtį, pasitenkinimą pasiekimais, įgūdžius prisitaikyti prie įvairiausių situacijų, išmokimą pasakyti „ne“, patirtį valdant savo smulkųjį verslą ir išugdytą savimotyvavimą.

IMG_8440

Asmenybės tobulėjimas

Tris mėnesius gyventi savarankiškai toli nuo šeimos ir draugų yra didelis iššūkis daugeliui jaunų žmonių. Bet tai tik sustiprina pasitenkinimo jausmą, kai vasara sėkmingai baigiasi. Daugeliui studentų SWA yra viena iš pirmų galimybių išbandyti save. Dalyvaudami SWA programoje studentai tampa labiau pasitikintys, atsakingesni ir gebantys priimti sprendimus..

Pažintys su žmonėmis iš viso pasaulio

Darbas užsienyje praplečia akiratį, o bendravimas su tūkstančiais žmonių suteikia galimybę pažinti įvairias kultūras bei užmegzti daugybę naujų pažinčių. Daugiausiai pardavę studentai ir geriausi komandų vadovai turi galimybę laimėti įvairias keliones su SWA.

Verslo patirtis ir mentorystė

Viena iš svarbiausių priežasčių, lemiančių sėkmingą lietuvių studentų dalyvavimą programoje, yra nuoseklūs pasaulinio lygio mokymai. Mokymai prasideda sausio mėnesį ir vyksta kiekvieną savaitę iki gegužės mėnesio. Birželio pradžioje Nešvilyje (Nashville), Tenesio (Tennessee) valstijoje, yra rengiami penkių dienų intensyvūs kursai, kuriuose mokoma asmeninių pardavimų teorijos ir nuosavo verslo valdymo pagrindų. Po paskaitų studentai turi galimybę pritaikyti naujai įgytas žinias praktikoje ir iš savo vadovų gauti naudingų patarimų. Be to, visą vasarą kiekvieną sekmadienį dar vyksta papildomi mokymai. SWA mokymai yra labai praktiški ir studentams nieko nekainuoja.

Pasitikėjimas ir bendravimo įgūdžiai

Sklandi anglų kalba yra didelis privalumas darbo rinkoje. Vasarą pardavinėdami knygas ir interneto produktus studentai gyvena amerikiečių šeimose bei bendrauja su tūkstančiais skirtingų žmonių. Gyvendami ir bendraudami aplinkoje, kurioje kalbama angliškai, studentai greičiau įgyja pasitikėjimo ir saviraiškos įgūdžių, nei studijuodami.

Finansinės galimybės

Studentų uždarbį daugiausiai lemia jų pačių pastangos. Uždarbis priklauso nuo pardavimų – kuo daugiau studentai dirba, tuo daugiau sutinka klientų. O kuo daugiau turi klientų, tuo daugiau ir uždirba! Studentams mokama 40% nuo parduotų prekių sumos, todėl uždarbiui ribų nėra. Pirmą kartą programoje dalyvaujantys studentai paprastai uždirba nuo poros tūkstančių iki dvidešimt tūkstančių dolerių.

Nauji draugai ir pažįstami

SWA jungia įvairių specialybių studentus, o tai puiki galimybė megztis įdomiems ir naudingiems ryšiams už specialybės, universiteto ar net šalies ribų.

top