IMG_6445-2Sėkmingai darbuotis yra nelengva. Jeigu būtų kitaip, visi tą sugebėtų padaryti. SWA studentus išmoko tokių dalykų, kurie padeda sėkmingai dirbti ateityje.

Viskas prasideda nuo požiūrio

Požiūris lemia viską. Jis padeda tau atsikelti anksčiau už kitus, siekti pačių geriausių rezultatų ir tapti laimėtoju bet kurioje situacijoje.

Kontrolės ribos

Kontroliuok tik tai, ką įmanoma, ir nesuk galvos dėl to, kam neturi įtakos. Tai vienas iš pirmųjų dalykų, kurį išmokstame SWA programoje. Kodėl? Daugybė žmonių bando suvaldyti tai, kam neturi ir negali turėti jokios įtakos. Tu negali kontroliuoti, patiksi kitam žmogui ar ne, patiks tavo siūlomas produktas ar ne. Lygiai taip pat tu negali kontroliuoti orų ir sezonų. Vienintelis dalykas, kurį gali kontroliuoti, yra reakcija į tai, kas vyksta tavo gyvenime. Nekreipk dėmesio į nekontroliuojamus dalykus, o tik į tai, ką gali pakeisti. Visa kita nepastebimai stos į savo vietas.

Esi pats savo laimės kalvis

Ar tau seksis, priklauso nuo įdėtų pastangų. Studentai, norėdami pasiekti gerų rezultatų, turi daug dirbti, turėti teisingą požiūrį, laikytis darbo etikos ir turėti gerų idėjų. Jeigu studentai sugeba suderinti visus šiuos dalykus, viskas yra įmanoma.

Sąžiningumas

Vienas svarbiausių ir maloniausių dalykų gyvenime yra ramus miegas. O vienas paprasčiausių būdų naktį ramiai išsimiegoti – būti sąžiningu tiek su savimi, tiek su kitais. Nusigręš sėkmė, jei būsi nesąžiningas ar meluosi. Jūsų sėkmės formulės pradžiamokslis yra sąžiningumas ir rūpestingumas.

Malonu yra duoti

SWA programoje studentai sutinka tūkstančius šeimų. Yra neįtikėtinai puikus jausmas, kai Įkvėpi jaunuolius mokytis ir teigiamai pažvelgti į savo gyvenimą.

top