SWA mokymų programą sudaro trys pagrindines dalis: pasiruošimas Lietuvoje, 5 dienų intensyvūs pardavimų kursai Nešvilio mieste, JAV, ir sekmadieniniai susitikimai vasaros metu.
Dar būdami Lietuvoje įgysite teorinių žinių apie pardavimus, sužinosite apie produktus ir Amerikos švietimo sistemą. Taip pat išsikelsite vasaros tikslus bei susipažinsite su kitais kolegomis – vasaros komandų nariais ir komandų vadovais.
Pardavimų kursuose Nešvilyje gilinsite teorinias žinias apie pardavimus, motyvaciją, pardavimų technikas. Bus rengiami ir praktiniai užsiėmimai, kurių metu imituosite įvairias pardavimų situacijas.

Vasarą sekmadieninių susitikimų metu studentai dalinasi patirtimi su savo komandos kolegomis. Naujieji programos dalyviai turi progą pasikalbėti su patyrusiais komandų vadovais ir aptarti iškilusius klausimus. Komandų vadovai, savo ruožtu, padeda naujokams įvertinti darbo rezultatus ir duoda patarimų, kaip tobulėti. Kiekvieną darbo dieną, ryte, studentai taip pat gali paskambinti vadovui ir klausti patarimo.

2015-05-31 16.23.122015-05-31 15.29.21

top